Nagrody przyznane!
Kim są nowi Laureaci?

„Przedsiębiorstwa Fair Play” 2021 to firmy, które poddały się niezależnemu badaniu wiarygodności i rzetelności.

Co roku wśród uczestników programu sprawdzane są wszystkie aspekty działalności firmy. Weryfikujemy nie tylko wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów, ale także sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Oficjalne ogłoszenie wyników programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021 odbyło się 26 listopada 2021 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Pobierz – Biuletyn z listą Laureatów „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021
Obejrzyj fotorelację z Wielkiej Gali „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021

Szukaj symbolu Jakości Biznesu!

To ważny i ceniony znak! Laureaci programu posługując się logo „Przedsiębiorstwo Fair Play” informują swoich odbiorców i konsumentów, że spełnili wymogi regulaminowe danej edycji programu uzyskując Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Ten symbol jest zarejestrowany i chroniony prawem.

Sprawdź, czy Twoi kontrahenci również go posiadają!

 

Wybieraj uczciwych!
Pobierz listę Laureatów

Udział w programie dla jednych firm to wyzwanie, nowy cel, inspiracja i powód do zmian na lepsze. Dla innych to ważna, pielęgnowana corocznie tradycja. Ciągłe doskonalenie, dbanie o rzetelność, wiarygodność i poszanowanie innych, funkcjonowanie w duchu „fair play” to zasady, które nigdy nie ulegną przedawnieniu

 

Wielka Gala programu
„Przedsiębiorstwo Fair Play”

 

To coroczne wydarzenie przy udziale kilkuset Laureatów, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych, organizacji z otoczenia biznesu oraz mediów. Uroczyste wręczenie nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play” na stałe wpisało się już w kalendarz najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych!

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.