Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń!

 • 12 czerwca 2021
 • Autor: PFP
Szanowni Państwo, Drodzy Laureaci,

w tym roku mieliśmy przyjemność już po raz dwudziesty czwarty zaprosić Państwa do wspólnego „grania fair” i promowania takich wartości, jak odpowiedzialność i etyka biznesu. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja na polskim i światowym rynku nie powróciła jeszcze do stanu sprzed pandemii, a  wielu przedsiębiorców nadal zmaga się z jej licznymi skutkami. W odpowiedzi na prośby firm, którym z różnych powodów nie udało się dołączyć do tegorocznej edycji naszego programu, postanowiliśmy wydłużyć termin składania deklaracji udziału do 30 czerwca 2021 r.

Jeszcze raz dziękujemy za Państwa dotychczasowy udział w programie i za zaangażowanie, jakie wkładają Państwo w realizowanie polityki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. To dzięki takim firmom wokół naszego programu powstała tak liczna i aktywna społeczność przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z listą firm, które przystąpiły do XXIV edycji programu: www.fairplay.pl/uczestnicy. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do tego grona, a tym samym do potwierdzenia swojej rzetelności i odpowiedzialności certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021!

Przypominamy, że wprowadziliśmy możliwość składania deklaracji poprzez uzupełnienie formularza dostępnego online na: www.ankietapfp.fairplay.pl/pfp_deklaracja.php, a następnie przesłanie wygenerowanego pliku pdf podpisanego podpisem kwalifikowanym osoby uprawnionej do reprezentowania firmy na adres pfp@fairplay.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 630 98 01!

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.