fbpx

Webinar dla Laureatów i Uczestników programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

 • 7 kwietnia 2022
 • Autor: PFP
7 kwietnia odbył się kolejny webinar z cyklu „Porozmawiajmy uczciwie o…” dedykowany firmom nagrodzonym certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play i uczestnikom bieżącej edycji. Tym razem spotkanie poprowadziła ekspertka Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która przedstawiła informacje związane z nową perspektywę finansową UE i przybliżyła ofertę szkoleniowo-doradczą agencji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest rządową agencją zarządzającą funduszami z budżetu państwa i UE, przeznaczonymi na wspieranie polskich przedsiębiorców. Od 2000 roku realizuje programy na rzecz rozwoju gospodarki, wspiera działalność innowacyjną i badawczą MŚP, rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich i wykorzystywanie nowych technologii.

O kolejnych gościach i tematach naszych spotkań dedykowanych firmom nagrodzonym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i uczestnikom tegorocznej edycji będziemy informować na bieżąco, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego fanpage!

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.