Relacja ze spotkania Laureatów w Bydgoszczy

 • 4 marca 2020
 • Autor: PFP

3 marca 2020 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się spotkanie regionalne z laureatami certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019. Tradycyjne już spotkania regionalne laureatów to doskonała okazja, aby zaprezentować lokalnym władzom państwowym i samorządowym przedsiębiorców, którzy wyróżniają się zaangażowaniem społecznym i przywiązaniem do zasad etyki.

Certyfikat trafia do wyjątkowo aktywnych firm, które przyczyniają się do rozwoju regionalnej gospodarki i podejmują liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Właśnie dlatego pragniemy promować je nie tylko na rynku ogólnopolskim, ale też w ich regionie.

– „Patrząc na liczbę firm z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 jestem spokojny o rozwój biznesu w naszym regionie” – podsumował spotkanie Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Józef Ramlau.

W spotkaniu wzięli też udział: przewodniczący regionalnej komisji programu, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Terlecki, dyrektor Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy dr Wiesława Gierańczyk oraz członkini Komisji Ogólnopolskiej programu Anna Szcześniak.

Relację ze spotkania przygotowała Gazeta Pomorska. Zachęcamy do przeczytania wywiadów z uczestnikami spotkania i obejrzenia materiału video.

https://pomorska.pl/dzis-to-nie-jest-proste-ale-te-kujawskopomorskie-firmy-zawsze-kieruja-sie-zasadami-fair-play-lista-wideo-zdjecia/ar/c3-14832114

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.